بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سبز / توزیع کننده زیره سبز کرمان

توزیع کننده زیره سبز کرمان

یکی از دانه های معطری که دارای کاربرد دارویی و غذایی می باشد، زیره است که معمولاً از آن برای طعم بخشیدن به غذا و از بین بردن نفخ آن استفاده می نمایند. بهترین نمونه این دانه خوش عطر و بو، زیره سبز کرمان است که آوازه آن از زمان های قدیم در تمامی نقاط دنیا پیچیده بود و در حال حاضر نیز از طریق مراکز توزیع کننده آن که سایت اینترنتی ما نیز یکی از آنهاست، به دست علاقمندان به این دانه گیاهی و دارویی می رسد.

توزیع کننده زیره سبز کرمان

طرز تهیه عرق زیره سبز ارگانیک

طرز تهیه عرق زیره سبز ارگانیک زیره را نه تنها می توان به صورت پودر و آسیاب شده در آورد و به همراه غذا مصرف نمود، بلکه می توان عصاره آن را نیز به دست آورد و به عنوان عرق زیره ارگانیک از آن استفاده نمود و از تمامی خواص آن برخوردار شد.
برای تهیه این عرق از بهترین زیره کرمانی بهره گرفته می شود؛ در ابتدا تنها به صورت روش های سنتی آن را تهیه می کردند، اما با توجه به تقاضای بالایی که در حال حاضر برای این محصول وجود دارد، بسیاری از کارخانجات کشورمان نیز اقدام به تولید نوع صنعتی آن نموده اند.
برای تهیه آب دانه های زیره سیاه را درون آب جوشانده و پس از اینکه آب آن بخار شد، بخار مورد نظر را سرد کرده و مایعی که در نهایت به صورت تقطیر در می آید همان عرق با ارزش و مقوی زیره است. این عصاره علاوه بر اینکه دارای عطر و بوی بسیار خوبی می باشد، برای بدن انسان نیز خواص فراوانی دارد؛ به عنوان مثال به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک فراوانی کرده، موجب کاهش وزن شده و به هضم هرچه بهتر غذا در سیستم گوارش منجر می شود.

عرضه کننده زیره سبز کرمانی

عرضه کننده زیره سبز کرمانی زیره از جایگاه بسیار ویژه ای در طب سنتی برخوردار است و در ابتدا تنها به صورت خودرو در بسیاری از مناطق کشورمان و از جمله استان کرمان رشد می کرد، اما در حال حاضر بسیاری از کشاورزان اقدام به پرورش زیره نموده و آن را از طریق مراکز عرضه زیره سبز در دسترس علاقمندان به این گیاه شفابخش قرار می دهند.
ما ایرانیان در غذاهای خود از ادویه های مخصوصی استفاده می کنیم و در برخی از شهرهای کشورمان یکی از ارکان اصلی این ادویه ها زیره سبز کرمان است که آن را به صورت آسیاب شده در آورده و با سایر ادویه ها مخلوط می نمایند.
زیره دارای طبع گرمی می باشد و استفاده از آن در هنگام پخت انواع غذاها، طبیعت سرد آنها را از بین برده و تعادل لازم را در جسم انسان برقرار می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت زیره سبز

قیمت زیره سبز در بازار های صادراتی

قیمت زیره سبز در بازار با پایان فصل برداشت بر خلاف انتظار ها که کاهش …

پاسخی بگذارید