بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سبز / فروشنده زیره سبز با طبیعت گرم

فروشنده زیره سبز با طبیعت گرم

فواید طبیعت گرم میوه زیره سبز چیست؟ آیا می توان از این خاصیت در فروش آن بهره برد؟ فروشندگان زیره سبز می توانند بر کدام یک از ویژگی های آن برای سود آوری تکیه کنند؟
در طب سنتی برای درمان بیماری ها به اولین نکته ای که توجه می شود؛ شناسایی طبع بدن فرد بوده و سپس دارو ها را متناسب با آن تجویز می کنند.
گیاه زیره سبز میوه هایی کوچک و به صورت پراکنده در یک بوته می دهد که از آن می توان هم در ادویه سازی و هم در لیست گیاهان پر طرفدار دارویی بهره مند گشت.
یکی از دلایلی که از میوه زیره سبز در درمان های سنتی استفاده می شود؛ وجود طبیعتی گرم و خشک درون آن بوده که برای بسیاری از بیماری ها مفید بوده و در اکثر مواقع آنها را تا مرز درمان کامل نیز پیش می برد.
فروش زیره سبز به صور مختلف نیز تا حد زیادی وابسته به خواص آن بوده که در کنار طعم دهندگی آن توانسته سود خوبی را عاید فروشنده کند.
در این بین تنها عاملی که ممکن است در این سود آوری دخیل باشد؛ در بهترین حالت و بدون وجود عواملی مانند واسطه ها می تواند بهره مندی از آب و خاک مناسب برای کشت زیره سبز بوده تا محصولی مرغوب عمل آمده و برای فروش آن مشکلی پیش نیاید.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه زیره سبز صادراتی مرغوب در ایران

زیره در انواع مختلف سیاه و سبز در کشور ما تولید و به فروش می رسد. مرکز اصلی کاشت زیره در ایران، شهر کرمان می باشد که سالانه حجم بالایی از زیره مورد نیاز بازار ک

پاسخی بگذارید