بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سیاه / قیمت روز زیره سیاه عمده سال 99

قیمت روز زیره سیاه عمده سال 99

قیمت روز زیره سیاه رابطه مستقیمی با نحوه عرضه آن دارد. به طور کلی زیره سیاه غالباً به صورت عمده در بازار عرضه می ‌شود که قیمت زیره سیاه عمده نسبت به نمونه های بسته بندی شده و تکی بسیار مناسب تر است. از همین جهت این نحوه خرید مورد پسند بسیاری از تامین ‌کنندگان این محصول می باشد که می توانند با خرید عمده این محصول قیمت روز زیره سیاه را کاهش دهند. قیمت روز این محصول در سال ۹۹ توسط تولید کنندگان آن محاسبه و تعیین می ‌شود.

قیمت روز زیره سیاه عمده سال 99

آشنایی با زیره سیاه

آشنایی با زیره سیاه زیره سیاه یک دانه ضد نفخ و معطر می باشد که در آشپزی و پزشکی کاربرد بسیاری دارد. دانه های زیره سیاه با چوب کوبیده می شوند و غالبا به صورت پودر مورد استفاده قرار می ‌گیرند. این دانه مفید به صورت خودرو در کشور هایی مانند ترکیه، ایران، افغانستان، مراکش، هند، کوبا، سوریه و غیره رشد می کند.

گیاه زیره سیاه شبیه به بوته هویج است و برگ های آن به طول ۲۰ الی ۳۰ سانتی متر می رسد که میوه آن همان دانه زیره سیاه می باشد که اندازه آن دو میلیمتر است و هلالی شکل است و پنج خط برجسته بر روی آن وجود دارد.

در ایران بیشترین میزان زیره در شهر کرمان پرورش می یابد و زیره سیاه کرمان جزو مرغوب ترین و بهترین نوع این دانه به حساب می‌ آید که به صورت خودرو رشد می کند.

زیره سیاه طبعی گرم و خشک دارد. از همین جهت بسیاری از افراد می ‌توانند آن را میل کنند. این دانه سرشار از کلسیم، آهن، منیزیم و ویتامین a می باشد که تمامی این عناصر می‌ توانند در حفظ سلامت بدن نقش موثری ایفا کنند.

از جمله خواص زیره سیاه می توان به تاثیر آن در درمان بیماری هموروئید، کمک به تقویت سیستم ایمنی، کمک به کاهش وزن و سلامت پوست اشاره کرد.

فروشنده معتبر زیره سیاه مرغوب

فروشنده معتبر زیره سیاه مرغوب از آن جایی که زیره سیاه مرغوب قدرت طعم دهی بالایی در انواع غذای ایرانی دارد، از همین جهت متقاضیان بسیاری را به خود اختصاص می‌ دهد و به دنبال آن فروشندگان بسیاری به صورت غیر حضوری و یا فیزیکی سعی دارند تا زیره سیاه مرغوبی را در اختیار این متقاضیان قرار دهند.

فروشنده معتبر زیره سیاه باید همواره سعی داشته باشد تا بهترین و مرغوب ترین نوع این محصول را جهت فروش به مشتریان انتخاب کند و سعی کند تا تامین زیره سیاه مرغوب را به نحوی انجام دهد که در فرآیند فروش آن واسطه ای حضور نداشته باشد تا زیره سیاه با قیمت مناسبی در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

این سایت نیز یکی از فروشندگان معتبر زیره مرغوب می باشد. شما نیز می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید زیره سیاه از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش این سایت تماس برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت فروش اینترنتی زیره سیاه در بازار داخلی کشور

سایت فروش اینترنتی زیره سیاه در بازار داخلی کشور این محصول پر مصرف را به طور غیر حضوری در اختیار مشتری ها قرار می دهد. از این رو اشخاصی که خریدار این نمونه گیاه

پاسخی بگذارید