بازار زیره سبز ایران
یکشنبه , خرداد ۲۷ ۱۴۰۳
خانه / زیره سیاه / اثر زیره سیاه در درمان چاقی

اثر زیره سیاه در درمان چاقی

 • آیا می دانید یکی از مؤثرترین راه های درمان چاقی با استفاده از طب سنتی مصرف کنترل شده ی زیره سیاه می باشد؟ اثر این میوه ی کوچک در روند درمان به چه صورتی است؟
  درمان زیره سیاه برای بسیاری از بیماری؛ الی الخصوص بیماری های مرتبط با سیستم گوارشی بسیار رایج بوده که می تواند در صورت بروز هر گونه مشکلی از جمله نفخ و مشکلات شایع در اجابت مزاج از میوه زیره سیاه نهایت بهره را برد.
  یکی از معروف ترین تاثیرات زیره سیاه در رفع چربی های انباشته در بدن که اندام ها را چاق تر و ظاهر بدن را نا زیبا می سازد؛ است.
  البته باید به این موضوع توجه داشت که پودر زیره سیاه موجود در انواع ادویه های ایرانی هم می تواند در دراز مدت همین اثر زیره سیاه را بر بدن مصرف کننده داشته باشد. اما استفاده از عرق زیره سیاه و یا انواع دمنوش هایی که بر پایه ی آن ساخته می شود؛ مسلما تأثیر به مراتب بیشتری بر بدن خواهد گذاشت.
  توجه به این نکته خالی از لطف نیست که روند درمان با این روش گیاهی برای هر فردی می تواند کاملا متفاوت با دیگری باشد؛ در حدی که برای کسی زودتر اثر کرده و آثار کاهش وزن پدیدار شود در حالی که برای فرد دیگری اصلا اثری از درمان ؛ البته با احتمال کم نباشد.
  منبع: بازار ادویه ایران

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  صدیقی (شرکت داریس)
  راه های ارتباطی:
  شماره موبایل: 09120823093
  شماره تلفن ثابت:03434289676
  شماره فکس:03434333838
  پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

  مطلب پیشنهادی

  سایت فروش اینترنتی زیره سیاه در بازار داخلی کشور

  سایت فروش اینترنتی زیره سیاه در بازار داخلی کشور این محصول پر مصرف را به طور غیر حضوری در اختیار مشتری ها قرار می دهد. از این رو اشخاصی که خریدار این نمونه گیاه

  دیدگاهتان را بنویسید