بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره کرمانی / فروشندگان میوه زیره در کرمان

فروشندگان میوه زیره در کرمان

آیا می دانید سرانه ی برداشت میوه از گیاه زیره در شهرهای استان کرمان به چه صورتی است؟ خریداری از کدام یک از فروشندگان در نهایت خرید معقول و مناسبی خواهد بود؟
وجود نعمتی مانند گیاه زیره در ایران که توانسته آن را به شهرت جهانی برساند؛ سبب شده تا مردمان این مرز و بوم از لحاظ تأمین ادویه زیره خیالی آسوده داشته باشد.
مطلبی که بر کمتر کسی نهان است؛ این بوده که زیره ای که در آشپزخانه ها استفاده می شود در واقع میوه زیره بوده که در زمان خاصی از هر سال و با گذشت مدت زمان مناسب از کشت آن برداشت شده و به فروش می رسد.
فروش زیره کرمان به راحتی در سراسر کشور انجام گرفته و محصول این منطقه در حدی می باشد که توانایی صادرات به کشورهای دیگر را نیز دارد.
کشت زیره به صورت دیم به همراهی برخی مزرعه داران که همانند دیگر محصولات زراعی با رعایت نکات مخصوص آن را می کارند؛ توانسته این حجم عظیم درخواست برای خرید زیره را پاسخگو باشند.
در لیست فروشندگان زیره نام های مختلفی از جمله مزرعه داران؛ که از تولید به مصرف می رسانند؛ واسطه هایی که در بیشتر مواقع قابل اعتماد نیستند و در نهایت فروشگاه های معتبر مجازی و حقیقی به چشم می خورند.
مطمئن ترین راه این است که خریدار از محل و فردی زیره مرغوب را تهیه نماید که بتواند در صورت عدم رضایت از کیفیت آن کالا را ارجاع داده و مبلغ را دریافت نماید.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز زیره مرغوب کرمانی

زیره مرغوب کرمانی در چه شرایطی و مناطقی کشت می شود؟ قیمت روز آن به …

پاسخی بگذارید