بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره پلویی / قیمت فروش زیره پلویی کرمانی

قیمت فروش زیره پلویی کرمانی

زیره پلویی که در کرمان رشد پیدا می کند؛ خواص بی شماری برای بدن دارد. آیا می توان از این نوع زیره ی کرمانی در موارد دیگری نیز استفاده کرد؟ فروش این محصول مرغوب با چه قیمتی انجام می گیرد؟
میوه زیره ی کرمان با وجود فواید گوناگون می تواند علاوه بر قرار گیری در سبد غذایی خانواده؛ در لیست گیاهان دارویی نیز قرار گیرد.
این میوه ی کوچک در انواع پلوها و چلوهای ایرانی توانسته عطر و بوی دلپذیری را به آنها داده و از این طریق جایگاهی در ادویه ها گیرد. البته باید به این مهم توجه داشت که می توان از زیره سیاه ایرانی برای این منظور بهره برده و زیره ی سبز کرمان را برای انواع خورش ها استفاده می کنند. شاید بهترین راه تشخیص آنها میزان عطرشان باشد که برای زیره ی سیاه کرمان بسیار بیشتر از نوع دیگر آن می باشد.
فروش آن از استان حاصلخیز کرمان مزایایی مانند مرغوبیت بالای آن به همراه عطری کم نظیر را به همراه داشته که می تواند با قیمتی مناسب به لیست اقلام خریداری شده اضافه شود. زیره پلویی کرمانی در واقع زیره ی سیاهی است که جز به درون انواع پلوها و دمنوش های گیاهی خاص به جای دیگری راه نداشته و با همین مصرف محدود توانسته سود خوبی را عاید مزرعه داران کند.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید زیره سیاه پلویی

خرید زیره سیاه پلویی

زیره سیاه از جمله ادویه های پرطرفدار در تهیه انواع غذا به خصوص پلو می …

پاسخی بگذارید