بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سبز / عملکرد گیاه زیره سبز در برداشت

عملکرد گیاه زیره سبز در برداشت

آیا می دانید چه شرایطی برای بیشترین عملکرد زیره سبز وجود دارد؟ بالاترین میزان برداشت از میوه زیره سبز را در چه زمان و چه موقعیتی می توان توقع داشت؟
برای برداشت زیره سبز به بهترین نحو نکات مهمی وجود دارد؛ که می بایستی آنها را به صورت تمام و کمال اجرا کرده و طبیعت نیز در این راه مزرعه دار را همراهی کند.
اگر بارندگی در سالی زیادتر از حد معمول باشد؛ نباید از گیاه زیره سبز توقع زیادی مبنی بر باردهی بسیار داشت چون به شدت از رطوبت زیاد وبیماری های قارچی پس از آن متواری است.
نور مناسب برای این گیاه مدیترانه ای الاصل؛ نقش مهمی را ایفا کرده تا جایی که این تأثیر به وضوح در محصول زیره سبز نهایی قابل رؤیت می باشد.
خاک هم می بایستی غنی از مواد غذایی موجود برای کشت زیره سبز بوده و بتواند تا آخرین مرحله ی رشد که در اواخر بهار می باشد؛ گیاه مزبور را همراهی کند.
برای کاشت زیره سبز می توان از سرد ترین فصل سال استفاده کرده و بهار را برای شکوفه دادن به گیاه فرصت داده و تا تابستان برای ثمر دادن به انتظار نشست.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه زیره سبز صادراتی مرغوب در ایران

زیره در انواع مختلف سیاه و سبز در کشور ما تولید و به فروش می رسد. مرکز اصلی کاشت زیره در ایران، شهر کرمان می باشد که سالانه حجم بالایی از زیره مورد نیاز بازار ک

پاسخی بگذارید