بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سیاه / فروش زیره سیاه صادراتی کرمان در بازار

فروش زیره سیاه صادراتی کرمان در بازار

فروش زیره سیاه کرمان صادراتی و میزان صادرات بالای این محصول نشان از کیفیت بالا و قابل قبول این محصول در سطح بازار های بین المللی دارد.
زیره از قدیمی ترین گیاهانی است که در ایران توسط پیشینیان مورد استفاده قرار می گرفته آثار کشف شده در شهر سوخته که مربوط به ۵۰۰۰ سال پیش است گواه بر این مدعی است. تولید انواع زیره در شهر های مختلفی چون کرمان، سبزوار، سمنان و … صورت می گیرد که در این بین زیره سیاه کرمان و زیره سبز پرورشی سبزوار شهرت بسیاری و هر دو از محصولات صادراتی ایران به شمار می روند.

قیمت زیره سیاه کوهی کرمان

زیره سیاه آبی و زیره سیاه دیمی یا همان کوهی دو نمونه از انواع زیره تولید شده در استان کرمان هستند. نوع اول پرورشی بوده و یبا نظارت کشاورز و طی آبیاری های منظم رشد نموده و ثمر می دهد اما نوع دوم کاملا خودرو در ارتفاعات لاله زار بردسیر و بافت روییده و تنها کشاورز در برداشت محصول آن نقش دارد. قیمت زیره سیاه دیمی نسبت به نوع پرورشی بالا تر است زیرا کیفیت عطر آن نیز بالا تر می باشد.

صادرات زیره سیاه کرمانی

همانطور که گفتیم زیره کرمانی یه واسطه ی کیفیت عطر و رنگش شهرت جهانی داشته و از آن برای صادرات به کشور های مختلف به ویژه کویت و امارات استفاده می شود. جالب است بدانید بسیاری از کشور های متقاضی زیره برای استفاده از خواص دارویی و درمانی آن خواهانش هستند تا از ترکیب آن با مواد دیگر داروهایی برای افزایش ایمنی بدن و مبارزه با چاقی و درمان اختلالات گوارشی تولید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت فروش آنلاین زیره سیاه با قیمت مناسب

در سایت فروش زیره سیاه در کشور ما این امکان وجود دارد تا هر خریداری از سراسر ایران به آن مراجعه کند. خریداران می توانند با استفاده از امکان فروش آنلاین زیره سیا

پاسخی بگذارید