بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سیاه / فروش زیره سیاه کرمانی به خریدار خارجی

فروش زیره سیاه کرمانی به خریدار خارجی

آیا می دانید چرا خریداران زیره سیاه کرمانی در جهان به نسبت سایر انواع آن بیشتر هستند؟ فروش این نوع زیره در بازار های خارجی در قیاس با انواع دیگر چگونه ارزیابی می شود؟
یکی از انواع زیره کرمان که علاوه بر شهرت داخلی توانسته خریداران خارجی را ترغیب به سرمایه گذاری نماید؛ زیره سیاه کرمانی می باشد.
در واقع شهرتی که زیره ایرانی کسب نموده از دید خریدار خارجی مربوط به همین گونه بوده تا جایی که نام را از آن وام دارد. پس با این اوصاف زیره کرمانی در فروش های بین المللی نه تنها نیاز به تبلیغات عمده ندارد بلکه تنها با نام مشهور و محبوب خود می تواند در قیمت گذاری ها نیز تأثیر گذار باشد.
خاص بودن ویژگی های این نوع زیره که در کرمان می تواند مرغوب ترین محصول را به بار دهد؛ توانسته در ذهن خریداران نقش مثبتی از خود را بر جای گذارد.
همان طور که مستحضرید تنها شهرت نبوده که توانسته بر فروش زیره کرمان اثر داشته باشد بلکه کیفیت بی رقیب آن در بین خریداران خارجی نیز معروف شده است.
جالب است بدانید که حتی دیگر انواع زیره ایرانی نتوانسته اند به شهرت این نوع از میوه زیره کرمان برسند.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع بهترین زیره سیاه عمده

توزیع بهترین زیره سیاه عمده از طریق مراکز اصلی و معتبر فروش این محصول در سراسر کشور انجام می شود و با توجه به کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب این نوع زیره از آن ا

پاسخی بگذارید