بازار زیره سبز ایران
دوشنبه , تیر ۱۱ ۱۴۰۳
خانه / زیره سیاه / فروش زیره سیاه کرمانی به خریدار خارجی

فروش زیره سیاه کرمانی به خریدار خارجی

 • آیا می دانید چرا خریداران زیره سیاه کرمانی در جهان به نسبت سایر انواع آن بیشتر هستند؟ فروش این نوع زیره در بازار های خارجی در قیاس با انواع دیگر چگونه ارزیابی می شود؟
  یکی از انواع زیره کرمان که علاوه بر شهرت داخلی توانسته خریداران خارجی را ترغیب به سرمایه گذاری نماید؛ زیره سیاه کرمانی می باشد.
  در واقع شهرتی که زیره ایرانی کسب نموده از دید خریدار خارجی مربوط به همین گونه بوده تا جایی که نام را از آن وام دارد. پس با این اوصاف زیره کرمانی در فروش های بین المللی نه تنها نیاز به تبلیغات عمده ندارد بلکه تنها با نام مشهور و محبوب خود می تواند در قیمت گذاری ها نیز تأثیر گذار باشد.
  خاص بودن ویژگی های این نوع زیره که در کرمان می تواند مرغوب ترین محصول را به بار دهد؛ توانسته در ذهن خریداران نقش مثبتی از خود را بر جای گذارد.
  همان طور که مستحضرید تنها شهرت نبوده که توانسته بر فروش زیره کرمان اثر داشته باشد بلکه کیفیت بی رقیب آن در بین خریداران خارجی نیز معروف شده است.
  جالب است بدانید که حتی دیگر انواع زیره ایرانی نتوانسته اند به شهرت این نوع از میوه زیره کرمان برسند.
  منبع: بازار ادویه ایران

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  صدیقی (شرکت داریس)
  راه های ارتباطی:
  شماره موبایل: 09120823093
  شماره تلفن ثابت:03434289676
  شماره فکس:03434333838
  پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

  مطلب پیشنهادی

  سایت فروش اینترنتی زیره سیاه در بازار داخلی کشور

  سایت فروش اینترنتی زیره سیاه در بازار داخلی کشور این محصول پر مصرف را به طور غیر حضوری در اختیار مشتری ها قرار می دهد. از این رو اشخاصی که خریدار این نمونه گیاه

  دیدگاهتان را بنویسید