بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سبز / قیمت زیره سبز سبزوار

قیمت زیره سبز سبزوار

قیمت زیره سبز سبزوار در ماه های اخیر تغییرات فراوانی را به خود دیده است، نوسانات نرخ ارز و هم چنین کمبود زیره موجود در بازار بر افزایش قیمت این محصول در چند ماهه اخیرر دامن زده اند.

می توان گفت در چند ماها اخیر همین نوسانات امکان معاملات تجاری را از بازرگانان گرفته زیره هر لحظه امکان تغییر چشم گیر نرخ محصول وجود دارد

اما این نکته نیز حائز اهمیت است که نوسانات بازار سبب افزایش میزان در خواست ها برای صادرات این محصول در حجم بالا شده است

قیمت زیره

قیمت زیره سبز همانطور که می دانید بر اساس عطر و تمیزی این محصول تخمین زده می شود در این میان از رنگ زیره نیز یاد می شود اما این مورد کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

قیمت زیره سبز در بازار

همانطور که گفته شد تمیزی زیره بر روی قیمت تاثیر گذار است به گونه ای که پس از برداشت محصول هرچه زیره ی بدست آمده تمیز تر باشد قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می باشد.

این مورد شاید کار  ساده ای به نظر برسد اما اینگونه نیست با دیدن بوته ها زیره قبل از برداشت متوجه اهمیت دار بودن این موضوع می شوید

زیره سبز سبزوار را می توان از کیفیت ترین ها دانست زیره محصولات این منطقه با وسواس خاصی برداشت می شوند به همین دلیل پس از برداشت و د فرایند بوجاری کردن زیره بین ۹ الی ۱۰ درصد افت وزن دارند.

همین امر خرید زیره سبز خرمنی را از سبزوار به صرفه تر کرده است. همانطور که پیش از این نیز گفته شد زیره سبز در بسیاری از مناطق کشور کشت می شود که درصد افت وزن آن ها بعد از بوجاری کردن بین ۱۳ تا ۱۵ درصد می باشد که در موارد نادری به ۲۰ درصد هم می رسد که همین امر سبب بالا رفتن قیمت تمام شده زیره بوجاری شده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه زیره سبز صادراتی مرغوب در ایران

زیره در انواع مختلف سیاه و سبز در کشور ما تولید و به فروش می رسد. مرکز اصلی کاشت زیره در ایران، شهر کرمان می باشد که سالانه حجم بالایی از زیره مورد نیاز بازار ک

پاسخی بگذارید