بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سبز / نرخ زیره سبز صادراتی سبزوار

نرخ زیره سبز صادراتی سبزوار

نرخ زیره سبز بر اساس چه معیاری تعیین می گردد؟ آیا زیره سبزوار قابلیت حضور در بازارهای صادراتی را دارد؟
زیره گیاهی است علفی که بین یک تا دو سال عمر دارد آنچه که ما به عنوان زیره می شناسیم و آن را مورد استفاده قرار می دهیم در واقع میوه ی این گیاه می باشد که در ایران عزیز ما هم به صورت خودرو و هم به صورت پرورشی کشت می یابد. یکی از مهمترین انواع زیره ایرانی در زیره سبز است که در شهر های مختلف کشور تولید می گردد اما نوع پرورشی آن که در سبزوار کشت می شود بالا ترین کیفیت را دارد

چه عاملی تعیین کننده کیفیت زیره سبز است؟

مهمترین عامل میزان عطر میوه ی زیره می باشد هر چه زیره سبز مرغوب تر باشد معطر تر نیز است اندازه ی دانه و رنگ آن نیز از دیگر عوامل تعیین کننده به شمار می آید لذا نرخ خرید و فروش زیره سبز بر اساس معیار هایی که ذکر شد تعیین می گردد.

صادرات زیره سبز سبزوار

نمونه های مرغوب از هر محصول تولیدی در اکثر مواقع بهترین ها برای صادرات آن محصول هستند در رابطه با زیره سبزوار نیز با توجه به کیفیت بالایش به محض ورود به بازار های جهانی می تواند جایگاه بسیار بالایی را در آن فتح کند.
لازم به ذکر است که همیشه همه ی کشور ها خواهان زیره مرغوب نیستند و برایشان قیمت تمام شده اهمیت بیشتری نسبت به کیفیت دارد.

فروش زیره سبز ارزان

یکی از انواع پر فروش زیره سبز، زیره سبز بهاره می باشد. زیره بهاره چیست؟ زیره بهاره در واقع دانه های شکسته زیره سبز سالم است که در فرایند بوجار از زیره ی اصلی جدا می گردد. این محصول به زیره شکسته معروف بوده و دارای قیمتی ارزان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه زیره سبز صادراتی مرغوب در ایران

زیره در انواع مختلف سیاه و سبز در کشور ما تولید و به فروش می رسد. مرکز اصلی کاشت زیره در ایران، شهر کرمان می باشد که سالانه حجم بالایی از زیره مورد نیاز بازار ک

پاسخی بگذارید