بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره سبز / خواص طبع گیاه زیره سبز ایرانی

خواص طبع گیاه زیره سبز ایرانی

آیا می دانید طبع میوه ی گیاه زیره سبز چیست؟ از خواص این محصول مفید ایرانی برای سلامتی جسم انسان آگاهی دارید؟ تراکم کاشت زیره سبز در کدام مناطق کشور ایران بیشتر است؟
گیاه زیره سبز در ابتدا در سواحل آرام رود نیل و در حالی که بی نیاز از حضور نیروی انسانی بود؛ به صورت خودرو دوره ی حیات خود را طی می کرد.
اما پس از مدتی بذر زیره سبز به دیگر نقاط جهان از جمله ایران آورده شده و برخی مناطق کشور مانند تبریز ؛ کرمان و سبزوار روی خوشی به این محصول تازه وارد نشان داده و در برداشت زیره سبز روی وارد کنندگان را سفید کردند.

درمان با زیره سبز طبیعی

اگر از نظر طب سنتی به این گیاه نگاه کنیم طبیعتی گرم و خشک داشته که توانایی حل بسیاری از مشکلات را دارد.
نگاهی اجمالی به خواص زیره سبز فرد را به مواردی مانند آنهایی که به تفصیل توضیح داده می شود؛ می رساند.
خونریزی ها ی بینی با استفاده از میوه ی زیره سبز و یا ترکیبی از آن درمان شده و می توان به راحتی توقع بند آمدن خونریزی را داشت.
طبع زیره سبز
خانم هایی که در دوران قاعدگی از درد در ناحیه ی کمر و لگن رنج می برند؛ دم نوش زیره سبز در کنار گیاهانی مانند آویشن می تواند بهترین مسکن باشد.
پودر زیره سبز در همراهی با روغن زیتون خالص می تواند به درمان التهاب پلک کمک کند.
زیره سبز ایرانی دوستی دیرینه ای با سیستم گوارشی بدن داشته که مشکلاتی از قبیل دیر هضم شدن غذا و یا درد معده را به سرعت التیام می بخشد.
بیمارانی که دچار صرع شده و به تشنج مبتلا می گردند؛ با معجونی که بخش اعظمی از آن به عصاره زیره سبز اختصاص دارد؛ روند بهبودی را با سرعتی بیشتر طی خواهد کرد.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه زیره سبز صادراتی مرغوب در ایران

زیره در انواع مختلف سیاه و سبز در کشور ما تولید و به فروش می رسد. مرکز اصلی کاشت زیره در ایران، شهر کرمان می باشد که سالانه حجم بالایی از زیره مورد نیاز بازار ک

پاسخی بگذارید