بازار زیره سبز ایران
خانه / زیره ایران / فروش انواع زیره در بازار ایران

فروش انواع زیره در بازار ایران

در بازار ایران با توجه به فرهنگ غنی این مرز و بوم انواع مختلف زیره به فروش می رسد که هر شخص با توجه به سلیقه و نیاز خود اقدام به خرید یکی از انواع زیره می کنند براستی کدام نوع زیره برای خرید مناسب تر می باشد؟

شاید در نگاه اول جواب این سوال ساده به بظر بیاید اما این سوال در کنار این مسئله که کدام نوع زیره با کیفیت می باشد به یکی از دغدغه های خریداران اشاره می کند. زیره نیز همانند سایر محصول های کشاورزی فراورده های مختلفی دارد که از آن ها بسیار استفاده می شود در کنار خود زیره، مغز زیره، زیره زیر سورت و خاک زیره خرید و فروش می شوند نکته قابل توجه این است که اکثر فراورده های جانبی زیره در فرایند بوجاری کردن این محصول بدست می آیند از این رو می توان به این موضوع اشاره کرد که هر فردی که قصد خرید زیره را دارد با توجه به نیاز خود اقدام به خرید زیره سبز و یا زیره سیاه می کند.

کیفیت این محصول بیشتر بر اساس عطر زیره سنجیده می شود به گونه ای که هر چه زیره معطر باشد کیفیت آن نیز همواره بیشتر است در میان  زیره سیاه کوهی یا به عبارت دیگر زیره دیمی کرمان از عطر فوق العادع قوی تری در مقایسه با سایر انواع زیره برخوردار است این دلیل و نیز کم بودن میزان برداشت سبب بالا بودن نرخ این محصول در کشور شده است. اما اگر بخواهیم صادرات زیره کرمان به ترکیه و یا سایر کشور های منطقه را انجام دهیم امری غیر ممکنی نمی باشد زیرا می توان محصول صادراتی را براحتی با نرخ عمده زیره در ایران خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدامین صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

افزایش غیر قابل باور تولید پودر زیره سبز در ایران

زیره سبز پودر ی یکی از پر کاربرد ترین انواع زیره در تهیه پودر زیره …

پاسخی بگذارید